Alien 7

31. března 2012 v 11:22 | Niké


Když Christie uslyší povědomou znělku, která uvozuje každý den zprávy, pohodlně se opře o polstrované opěradlo pohovky a věnuje se obrazovce. Nemůže si nevšimnout toho propalujícího pohledu kluka vedle ní. Je jí to nepříjemné, ale zároveň se nemůže nechat přemluvit k tomu, aby se na něj jednoduše otočila a vpálila mu, ať na ni už přestane civět. A upřímně by jí asi stejně nerozuměl.Stále se nemůže soustředit na obrazovku před sebou, a tak se na něj nakonec přece jen pootočí a střetne se s jeho pohledem. Má krásné oči. Vlastně on celý je krásný. Přijde jí skoro až nepřirozeně úchvatný, na člověka až nemožně. Zavrtí hlavou, už jí z toho začíná pomalu strašit ve věži.

"Jsem Tom…" ozve se vedle ní čistý hlas, ale o pár oktáv hlubší než její.

Vylekaně se na něj otočí a zůstane na něj zírat.

"C-co prosím?"

"Jsem Tom." Zopakuje znovu svoji větu tak klidně, jako by spolu mluvili vlastně od začátku.Christie se nepatrně s přemáháním usměje, nebo se aspoň o to snaží.

"Christiana." Podá mu ruku na seznámení.

Jeho stisk je příliš silný, ale jako by si to uvědomil, a když uvidí její výraz, v tisku povolí. Podívá se na ni znovu svými velkými čokoládovými kukadly."Pěkné jméno. Neobvyklé…" pousměje se a Christie má poprvé možnost pohlédnout do jeho veselé už tak bezchybné tváře.

"Neobvyklé? Tady ani ne. Ty jsi odkud?"

"Zdaleka."

"Mluvíš dobře ale německy…"

"Půjčil jsem si s dovolením pár knih…" ukázal na stoh tlustých knih, kterých si Christie předtím ani nevšimla, že tu jsou vyskládány.

Byla to více než polovina jejich vcelku bohaté knihovny.

"To všechno jsi…" nemohla tomu uvěřit.

I nejlepšímu čtenáři by to zabralo 3 roky minimálně. Ale Tom se tvářil překvapeně, že ji to vůbec zarazilo. Vždyť to není nic neobyčejného."Jsem ve čtení dobrý." Znovu se zářivě usmál.

Chtěl to napravit. Rozhodně nebylo jeho úmyslem Christie nějakým způsobem vystrašit, ale čím? Tím že přečetl něco přes tři stovky knih během dopoledne? Žádný problém u něj doma. Ale tady to tak vypadá, že jsou poněkud jiné zvyky. Bude muset dávat dobrý pozor a potom o tom doma povyprávět.Autor: Niké
 


Komentáře

1 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 31. března 2012 v 21:20 | Reagovat

Ahoj :)

U nás na blogu je vyhodnocení 1. kola soutěže Best fan of TH a zadání 2. kola.

http://naked-tom-kaulitz.blog.cz/1203/vyhodnoceni-1-kola-a-zadani-2-kola-best-fan-of-th

S pozdravem Ela & Mily

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.