Březen 2012

Alien 4

28. března 2012 v 12:17 | Niké


"Pane Bože!" ozve se z kuchyně hlas Lily.

"Co je?" jde k ní Christie a hned zbystří sluch, když se její kamarádka snaží nějakým způsobem naladit stanici rádia tak, aby co nejméně chrčela a mohly tak poslouchat zprávy.

Z informací zůstaly poněkud v šoku."Nacházíme se přibližně 8 kilometrů západně od Berlína. Na volném prostranství, kde se nachází jen pár chat, se zde v noci stalo něco zvláštního. Dnes časně ráno byl u tamějšího lesíka nalezen muž bez známek života. Identifikovali jej jeho sousedé, kteří byli značně v šoku. Na místo se hned sjelo několik kriminalistů, jež u něj našli videokameru s velmi podivným záznamem. Budeme vás dále informovat."

Trable našeho mládí 17

28. března 2012 v 12:14 | Niké


Christiana
"Tohle je moje předpověď..."
Vysleču si svetřík a odkryju tak na ruce dlouhou jizvu, která vede přes žíly.
"Utíkala jsem před ohněm, proletěla jsem sklem, to by nebylo tak hrozné, ale když to bouchlo, ty střepy se na mě sesypaly..."


Bill
"Jo tak kravina..."
"Jo jo..."
"Hm, ty jsi můj mazlíček..."

MTV Music March Madness 2012 - Tokio Hotel vs. Coheed & Cambria

28. března 2012 v 12:10 | Niké
I ve třetím kole MTV Music March Madness vyhráli Tokio Hotel a to s 84,65% a dostali se tak do dalšího kola, kde se utkají s Coheed & Cambria.
Tokio Hotel vs. Coheed & Cambria

-> VOTE <-


BTK App - Bill: LED taneční vystoupení

28. března 2012 v 12:02 | Niké
...opravdu cool věc! Podívejte se!


BTK App - alien wall (27.03.2012)

28. března 2012 v 11:57 | Niké
Tom: Stále...
...ve studiu!!!
Bill: LED taneční vystoupení
...opravdu cool věc! Podívejte se!
Crustina: Zajímavé video. Na novém turné byste měli udělat něco podobného s Georgem! Dát na Georga LED, vypnout světlo a bude tančit. Myslím si, že by to byla sranda. @Tome @Bille, doufám, že váš pobyt ve studiu byl plodný. Mějte hezký den ;-)
Bill: @Crustina: ..haha..tenhle nápad se mi opravdu líbí. Budu ho mít na paměti. Jsem si jistý, že Georch by byl úžasný:-)
Sternchen: Hádáte se někdy kvůli hudbě nebo jste obvykle na stejné koleji, když jde o to, jak by songy měly znít??
Bill: @Sternchen: Obvykle jsme na stejné koleji a přesně víme, co chceme, ale včera jsme Tom a já měli malou hádku, která se týkala textu. Nelíbilo se mu, co jsem napsal. Věci, které se někdy stávají :-)
Bere: @Bille, máš rád tančení a zpívání ve sprše? haha, velmi srandovní
Bill: @Bere: Ano, naprosto :-)
Ilor Eimaleh: @Bille @Tome, vzpomínáte si na koncert v Izraeli? Je to 4 roky zpátkyy...Řekli jste, že se vrátíte...ještě se to nestalo :/
Tom: @Ilor Eimaleh: Samozřejmě, že si vzpomínáme na náš koncert v Izraeli! Určitě se vrátíme... měli jsme se tam dobře! Slyšeli jsme o šíleném nočím životu, který tam máte! ;-) Btw, náš dobrý kamarád je z Izraele!
Tom: Na cestě...
... do supermarketu:-)
midnight_epiphany: Proč pořád řídí Tom?
Bill: @midnight_epiphany: ...protože jsem příliš líný:-) Tom prostě miluje řízení a já nemusím...
Scarlett O: @Bille, miluju barvu tvojí kšiltovky a tílka. Tak živé!! :)
Bill: @Scarlett: Děkuju:-) ..i když modrou obvykle moc nenosím..
Isel: @Tome, nemáš ponětí, kolik úsměvů jsi způsobil touto fotkou. Miluju vidět, že se společně smějete :-)
Tom: @Isel: Jsem rád, že se ti fotka líbí! Vlastně to fotil Bill, ale s mým mobilem...

Tokio Hotel Call - 27.03.2012

27. března 2012 v 19:17 | Niké

Tom: Ahoj, tady je Tom, váš oblíbený člen Tokio Hotel. Jen vám chci říct, že právě teď jsme všichni ve studiu. Ve skutečnosti jsem jediný, kdo tady pracuje. Ostatní kluci jsou u bazénu a sledují film "Two Girls and..." nevím..(směje se). Právě jsem vypálil opravdu cool demo verzi našeho nového tracku, ve kterém hraju na basu, takže to bude úžasné. Budu vás informovat...brzo se uvidíme. Čau!

Halt dich an mir fest 14

27. března 2012 v 17:57 | Christiana

Christiana
Bena si vezmeme k sobě.Je to ten nejhodnější pejsek,co může být.
Držím se Toma a Ben je na nás.
Je to krásný moment.

BTK App - alien wall (26.03.2012)

27. března 2012 v 17:12 | Niké
Tom: Anoooo! ;-)
Vyhráli jste pro nás druhé kolo "Musical March Madness"!!! Mockrát děkujeme...je to úžasné! Teď jsme ve třetím kole! ;-)
Yulija: Anoo, jsme nejlepší a tak vás milujeme!! ;) Btw, jak se dneska máte? V LA pořád prší?
Bill: @Yulija: Díky moc! Máme takové štěstí, že vás máme:-) Zatím to byl dobrý den. Konečně přestalo pršet...
Thais: @Bille, co si myslíš o Muse? Vyhráli jsme proti nim v MMM ;-)
Bill: @Thais: Jo! Jsem velmi šťastný, že jsme vyhráli, ale muse jsou rozhodně úžasní. Opravdu je mám rád...
MsAnna: @Bille @Tome, pořád vás překvapuje, když vyhrajete cenu? TH jsou taková úžasná kapela! :) jak pokračuje nahrávání? uslyšíme nové songy brzo?
Tom: @MsAnna: Samozřejmě! Je vždy překvapující, když něco vyhrajeme! Obzvlášť když máme přestávku kvůli tvorbě a produkci nového alba! Vaše podpora je neuvěřitelná!!! Nové songy uslyšíte... kdy přesně slíbít nemůžu ;-)
GabrielleBuchholz483: @Tome, jaký je pravě teď tvůj oblíbený song?
Tom: @GabrielleBuchholz483: Jeden z našich nových songů :-) ještě ho neznáte, ale doufám, že se vám bude líbit!
Bill: Behind the scenes part VIII
Isabelle: @Bille, pořád máš tuhle čepku? Miluju ji! :-)
Bill: @Isabelle: Děkuju :-) Ano, mám. Pořád mám všechny moje outfity. Každý kus. Od první kožené bundy (klip Monsun) až po poslední... VŠECHNO
NobodyKnows: @Bille, na Tomově triku je napsané "Zeig mir deine Pflaume?" :'D
Bill: @NobodyKnows: ...hahah...jo, možná! Tohle jsem předtím nikdy neviděl:-)
Nahomy: @Dvojčata, užívám si poslední hodiny teenagera ahah, bude mi 18! Nemůžu se dočkat :) můžete mi popřát všechno nejlepší, prosím? xox
Tom: @Nahomy: Wow, to je vzrušující!!! Všechno nejlepší! Doufám, že se skvěle bavíš!!! Užij si svůj den...máš nějaké speciální plány, když je ti teď 18?
Sofie: @Bille, kolik máš skříní, aby jsi v nich měl všechno tvoje oblečení?
Bill: @Sofie: Příliš mnoho! Mám dva pokoje, garáž a extra sklad :-)

Šikana 4

27. března 2012 v 16:54 | Niké

Běž do kůlny!
Zbytek hodiny proběhne už v poklidném duchu, i když si Bill ani Tom nemůžou nevšimnout zvědavých pohledů svých spolužáků. Za co si to vysloužili! Jak teď půjde Bill domů? S pořezanými boty, venku mokro po neustálých deštích.Po tom, co vyučování skončí, se všichni vytratí domů. Tom ještě zajde k většímu boxu, kam se dávají věci, které se ve škole objevily, a zatím se k nim nikdo nepřihlásil. Vytáhl z něj jedny celkem slušné botasky, kupodivu neznačkové, ale stejně by se mohly hodit.

Alien 3

27. března 2012 v 15:30 | Niké


"Lily…" zavolá Christie do domu, když vejde i s tím cizincem dovnitř.

"Našla se Mi…" ani nedořekne svou otázku, když uvidí, koho to Christie sebou přivedla. "A to je co?" zeptá se pro tuto chvíli na důležitější okolnost.

"To je…vlastně ani nevím, kdo to je. Asi mi nerozumí."

"No to je skvělý! Kde jsi ho nabrala?"

"Hele, ležel v poli na slunci…třeba je dezorientovaný…"

"Nebo se ožral."

"Lily!" napomene svoji kamarádku."Fajn…"

Odvedou toho neznámého do obýváku.

"Jak-se-jme-nu-ješ?" zeptá se ho Lily.

Muž ale neodpoví, jen zase hlavu nakloní trochu do boku. Natáhne k ní prsty, potom hlavu narovná a ruku zase stáhne k sobě.

"Ty neumíš německy?"

Opět nic.

"Pojď se mnou…" zatáhne Christie do kuchyně.

Trable našeho mládí 16

27. března 2012 v 15:27 | Niké


Tom
,,No, páni! Tobě to ale sluší!" pochválím ji.
,,Děkuji..." mírně se začervená.
,,Pojď dál...tady...pro tebe..." podám jí kytici rudých růží.Christiana
Ten mě teda dostal.
"Tome, jsi zdravý?"
"V pohodě..."
Přičichnu si k růžím a krásně voní.
"Děkuji..." Dám mu jednu pusu na líčko.
Vede mě pomalu ke stolu.

Co vlastně dělají Tokio Hotel?

27. března 2012 v 15:23 | Niké
Los Angeles - Hledání začíná na Homepage kapely. Kdo očekává Tokio Hotel, dostane nejprve reklamní spot pro novou BTK - Twins - App. BTK: Bill a Tom Kaulitz. "Co dělají celý den, anebo co za oblečení nosí Bill?" - takové otázky by měli uživatele navést. Až v malých písmenkách najdeme slovo "hudba", jádro obchodů. Žádné slovo nepadlo o Gustavovi Schäferovi a Georgovi Listingovi, dvou dalších z kdysi dávno fantastické čtverky z Magdeburgu, kteří se nahnali v roce 2005 do německých žebříčků se songem "Durch den Monsun". Tokio Hotel byli vždy dvojmužnou přehlídkou, jsou však teď i dvojmužnou skupinou?
Dále na stránce jsou návštěvníci vyzývaní k tomu, aby se zaregistrovali pro nový VIP Call. Nahrané sekvence všech čtyř nám říká o Georgových narozeninách, Tomově oblíbeném ovoci, Gustavově lásce k čokoládě. Takže skupina je ješte stále kompletní, dělají přeci něco společného. S takovými lákadly si kapela získavá pozornost fanoušků, uspokojuje jejich informační směť, zehříva při tom drby. Protože v telefonátech, ve zprávách BTK App, na sociálních stránkách jako Facebook mluví o novém albu, nových songách, nových melodiích. K tomu slibuje Tom, že "vždy budeme hrát na našich tour i starší songy". To nezní jako konec.
Kompletní pauza od veřejnosti ješte pokračuje
Nahrávací společnost Universal Music říká: "Bill a Tom jsou v LA a intenzivnš pracují se svými producenty na novém albu, píšou songy a jednoduše se zavřeli ve studiu. I během tohoto období mají kompletní pauzu od veřejnosti, která trvá už víc než rok. Mezitím není management dostupný. Jen Bill a Tom, dělají teda dvojčata svou vlastní věc? Tak se to nedá říct, odpovídá dáma z nahrávací společnosti. Všichni, kterých se to týká, prezentují lákadls. Lahodnými se stanou však jen tehdy, kdy se šíří na internetu na fan fórech a fanstránkách po celém světě a k tomu tam jsou ješte přikořeněné: přes nominaci kapely pro soutěž March Madness hudebního kanálu MTV 2011 a 2012; přes zvolení Billa za "Mister Winter 2012" na francouzské stránce star-planete.net; přes song "If I die tomorrow", co-produkce Billa a skupiny Far East Movement, který se objeví na novém albu skupiny "Dirty Bass" v květnu; přes druhý celosvštový "Tokio Hotel Day" 14. dubna. I hledající jsou přece jen ještě tam, přehĺtají lákadla. Víc než 2,6 milionú fans, kteří si říkají Aliens, na Facebooku a 13 milionů nálezů, ktrré vyhodí služba Google při slovech "Tokio Hotel Band", to jsou jasné čísla.
Ale v Německu se mnoho ve vývoji dostalo nazpět", říká Sabrina Berretz z neoficiální stránky th-wonderland - oficiální Fanclub nechtěl podat žádné vyjádření: "Protože nejsou žádné novinky od kapely, hlavně posledního půl roku." Ve fórech se toho tolik neděje, fanouškovské srazy "zchudly". Fanoušci měli údajně pocit, že se od nich kapela odvrátila. "Je mnoho takových, kteří se cítí ztrapnění, protože v roce 2010 odehráli v Německu jen 2 koncerty", řekla Berretz. Říká však taky, že Aliens se vrátí, tak náhle by kapela odehrála nějaký koncert.
Při kliknutí na "Termine" se otevře prázdné okno.
Říká, že Bill a Tom, spolu se svými rodiči a psy bývají ve vile v Los Angeles. Gustav, který byl nedávno viděný v Magdeburgu na vystoupení Kurta Krömera a Georg, který podle drbů studuje, mají být údajně v Německu. Hudební spolupráce se odehrává tak, jako i při posledním albu "Humanoid", které vyšlo v roce 2009, přes internet. Někdy jsou bicista a basista i v USA s Billem, zpěvákem a Tomem, kytaristou. "Na krátký čas byli, jak říká App, tam", říká Berretz, která si vyjádření dvojčat vysvětluje tak, že "vyjde zřejmě nejdříve příšti rok: Vlastně vůbec netušíme". Když i fanoušci, ktoeří se zajímají a věnují jim všechnu svou pozornost přesně nevědí, je práce s veřejností kapel nebezpečná. Každopádně, jak chtějí Tokio Hotel šířit víc jako jen každodenní příběhy. Jejch poslední vystoupení v Japonsku se odehrálo před nejakými 9 měsíci a na stránce kapely se pod "Termine" otevře prázdné okno.
Údajně má nové album vyjít brzy.
Ikdyž dvojčata pěstují přes internetové kanály přímý kontakt k fanoušky, Bill zdělil 23. února přes Facebook "NOVÉ ALBUM BRZY!", jsou mnozí nespokojení. Tam nepomáhá ani to, že z VIP Calls a App - zpráv vychází, že kapela nahrála jeden z jejich oblíbených songů (cover) a ten se možná dostane na nové album, po jeho vydání by mělo následovat světové turné, jak říká blog "Talinah".
Hra na schovávačku s informacemi a různými drby, která vydráždí apetit, ale neutiší hlad, je riziko. Na druhé straně se často říká, že tato reklamní taktika je v něčem dobrá. Tak či tak, Tokio Hotel jsou ještě stále populární a mnozí se ptají: "Co vlastně dělají?" Hledání odpovědi by pro Němce mohlo zkončit v listopadu vr Frankfurtu. Tam budou hostované 19. MTV European Music Awards - a to by bylo super pódium pro Billa, Toma, Georga a Gustava, prezentovat se znovu z takové blízkosti svým německým fanouškům.
source: StZ.de

NME: World's Most Dedicated Fanbase

27. března 2012 v 14:45 | Niké

Hlasujte pro Tokio Hotel v anketě britského hudebního časopisu NME. Aktuálně jsou na 18. pozici.
'World's Most Dedicated Fanbase'

VOTE


Georch! :D (by Niké)

26. března 2012 v 21:41 | Niké |  Arts

Alien 2

26. března 2012 v 18:03 | NikéNA DRUHÝ DEN RÁNOLily akorát umývá poslední kousky nádobí od snídaně, když Christie vyjde ven za účelem, aby našla ztracené koťátko.

"Mici!" zavolá ji jménem, na které slyší.

Ale neozve se jí ani zamňoukání, ani žádné zašustění listí."Kde může být?" dá si ruce v bok a rozhlíží se kolem.

Vydá se úzkou pěšinkou vedoucí mezi polem a lesem. Potom se zastaví a koukne se na pokácené klasy obilí. Vejde kousek do pole, ty kusy pozemku jsou zničené. Ale tak úhledně! To si s tím někdo dal teda sakra práci! Ani ve snu by ji nenapadlo, že kdyby se podívala na pole z ptačí sféry, uviděla by nějaký obrazec, a sice obrazec utvořen z větších či menších kruhů tvořící jeden velký kruh.

Trable našeho mládí 15

26. března 2012 v 18:00 | Niké


Niké
Zasněně poslouchám, dojímá mě to.
Ten text je tak neskutečně krásný a je věnovaný pro mě...
A ještě k tomu, když jej zpívá on, s kouzelným hlasem...

Tom
,,Teď mě ale vážně podceňuješ..."
,,Tak schválně..."
,,Fajn. Zvu tě na večeři..."
,,Kam?"
,,No k nám..."

Halt dich an mir fest 13

26. března 2012 v 17:56 | Christiana

Niké
"Vážně? Ani takový chvilkový románek na dovolené?"
"Ne..."
"Všechna čest, to se musí nechat"

Grafikaby DarknessEndless

26. března 2012 v 17:52 | Niké


my Bill (by Vin-Dunkelheit)

26. března 2012 v 17:51 | Niké