Září 2011

Až do dna 9

30. září 2011 v 16:29 | Niké

Autor´s: Niké & Christiana


Bill
"Hoši jedeme za ním..okamžitě.."
Jedu s policií za pasákem.
Ti vykopnou dveře.
"Policie ani hnout..."
"Co je??"Ptá se Jörg.
"Drž hubu než ti ji zpřerážím.."
"Klid pane Kaulitz.."
Nasadí mu pouta.
"Seržante jsou tu dvě holky...to je už prý všechno.."
"Fajn.."
Emmi
Za mnou zůstávají jen kapičky krve vytékající z mé ruky.
Dělá se mi špatně. Na chvilku se opřu o zeď.
Zastaví mě nějaká sestra.
,,Kam jdete? Musíte se vrátit na pokoj.."
,,Ne...já tady nesmím zůstat..musím jít pryč.."
,,No tak.." začne někoho volat.
V momentě jsou u mě dva doktoři.
Odtáhnou mě zpět do pokoje, kde mě přikurtují k posteli, abych nemohla už nikam zdrhnout.
,,Zatraceně!"

Osud není od slova náhoda 25

30. září 2011 v 16:28 | Niké

Autor´s: Niké & Christiana


Niké
Asi v polovině filmu se mi začnou zavírat oči.
Za dnešek jsem asi už utahaná.
Odložím už prázdný hrníček na noční stolek.
,,Dobrou noc." políbím Billa a trochu se k němu přitulím.
V momentě usnu.
Christiana
Zadívám se na měsíc a ve chvíli se mi vybaví vzpomínky za poslední léta.
Neměla jsem to lehký,vůbec.
A měla bych to někdy říct i Tomovi,ale kdy??Nejsem na to připravená.
Když se nad tím zamyslím....
"Byla bych ti odpustila,kdyby ses mě alespoň jednou zastal..tati" Šeptla jsme do ticha a pomalu se vracela do ložnice.

Der Schmetterling! II 10

30. září 2011 v 16:25 | Niké |  Der Schmetterling! II
Autor: Bína

U mě.
O 14 dní později.
"Počkej takže on tě požádal o roku?" vyjekne Johan a dá si ruku před otevřenou pusu. Ano! Konečně jsem se dokopala k tomu, abych po dlouhé pauze zase začla žít jako normální člověk tudíž i chodit do práce, ale po pravdě nic se nezměnilo. Vůbec nic.
"Jo požádal." řeknu a zatočím se na točící kolečkové židli na které právě sedím.

La boite à questions

30. září 2011 v 16:22 | Niké

Wall – San Remo

30. září 2011 v 16:12 | Niké

Private Party with Bill ;=)

30. září 2011 v 16:11 | Niké

Tom and Live every second moment

30. září 2011 v 16:09 | Niké

His smile is killer!!

30. září 2011 v 16:08 | Niké


Chůva k pohledání 49

30. září 2011 v 16:00 | Christiana

Bill
"Držíme ji palce"
Vezmu si Tobiho na ručičky.
"Chtěl bys zmrzlinku?"
"Na to je zima"
"To je fakt..já na to zapomněl…"
"Nesmíš zapomínat strejdo.."Usměje se.

Bill Kaulitz: "Nemám přítelkyni, kvůli nedostatku důvěry.."

30. září 2011 v 15:45 | Niké
Kvůli jeho kontroverznímu looku se vždy objevovaly otázky, ohledně Billovy sexuální orientaci. I tak si přeje děvče, které by bylo citlivé, jako on...
Když jsi měl 8 roků, tvoje rodina se přestěhovala na dědinu, do městečka se 700 obyvately. Co to pro tebe znamenalo?
 • Vůbec se mi to nelíbilo, ani tehdy jsem nebyl fanoušek života na dědině. Umíte si představit, jak jsme tam já a Tom vyčnívali. Lidé se na nás dívali, jako kdyby jsme byli mimozemšťani, anebo blázni. A abychom se dostali do školy, museli jsme vstávat v 5:00 ráno a jet autobusem hodinu a vidět ty stejné tváře každý den. Byl to horor, to musím přiznat...
Jak reagovali učitelé na fenomén Kaulitz dvojčat?
 • Tom a já jsme chodili společně do třídy až do 7. třídy, kde jsme byli rozdělení, kvůli povídání. Samozřejmě! Prostě jsme si stále povídali, a oni říkali, že když jsme spolu, nedokážou nás kontrolovat!
Měl jsi rád školu?
 • Vždy jsem věděl, že to co mi škola může poskytnout, nepotřebuji a že chci být hudebník. A protože si na mě učitelé vždy zasedli, nastudoval jsem si svoje práva, a věděl jsem, co si ke mně mohli dovolit a co ne. A vždy jsem protestoval! Měl jsem učitele, kteří mě nikdy nepozdravili, protože moje vlasy bxli příliš divné a měl jsem čirný lak na nehtech. Pamatuji si, že jeden učitel mě dokonce kvůli tomu nechtěl jako studenta! Takže, ne, neměl jsem rád školu!
Takže pro tebe byla hudba vykoupení z každodenního života..
 • Určitě! Vždy jsem chtěl bydlet ve velkém městě, procházet se.. Jsem opravdu vystrašený na smrt, co se týče stereotypu! Proto mi životní styl s Tokio Hotel totálně vyhovuje: Mám tolik svobody, kolik chci!
Stále vás ale sledují média. Nepřekáží ti to?
 • Když jsem byl malý, představoval jsem si, jak je všecko co dělám, natáčané skrytou kamerou. Chtěl jsem neustálou pozornost. Teď to mám, takže proč by mi to mělo vadiť?
Když odejdeme od svobody, kterou jsi předtím vzpomenul, tvoje oufity jsou jasným vyjádřením, že nejsi ochotný dělat kompromisy...
 • Ano, to, že stále experimentuji se svým vzhledem znamená necenzurovanou kreativitu. Já chci být ta osoba, která rozhoduje, jak se ukážu na veřejnosti. Kvůli tomu jsem se nikdy neobrátil na stylistu, už jen myšlenka na to, že bych si musel oblíct něco, co mi určí, je hrozivá.
OK, takže žádni stylisti. Je ale nějaká stylová ikona, která ti dodává inspiraci?
 • Ne, ani to ne. Jsou někteří lidé, kteří mi pomáhají růst, dávají nové nápady. Například Karl Lagerfeld. A jako značka Dsquared2. A co se týče hudby, Steve Tyler z Aerosmith je úžasný!
Ještě jsi se nezmínil o Adamovi Lambertovi. On o tobě dost hodně povídá v interviews..
 • Ano, velmi si ho vážím, ale nechci aby se věci interpretovali jinak, než jsou. Má právo povídat o mně, jak chce. Samozřejmě to trochu i hladí moje ego (smích)
Co se týče respektu, myslíš, že někdy v tvém životě bude osoba, která bude moct v tomto soutěžit s Tomem?
 • Samozřejmě, že ne! Neumím si představit svůj život bez Toma. Mezi námi je něco nasmyslové. Hodněkrát se nám stává, že se nám zdají sny o tom stejném, anebo máme stejné myšlienky. Ani nemusím hodně mluvit, rozumíme si bez slov.
Jaké jsou mezi vámi rozdíly?
 • To je opravdu směšné, protože jsme opravdu rozdílní. Jsme oba velmi silné osobnosti, což můžete vidět i na našich stylech. Já jsem spíše "glam" style, Tom je takový nějaký rapper.
Komu jsi bližší: přirozenému Billovi anebo nastylovanému Billovi?
 • Není pochyb o tom, že nastylovanému, s make-upem a upravenému. Přirozený Bill není o tolik rozdílný. Jinak řečeno, prezentoval bych sew stejně, i kdybych nebyl slavný. Ale neznamená to, že nerad trávím čas v žabkách a županu, před televizí...
Jaký je tvůj oblíbený kus oblečení?
 • To je opravdu těžká otázka, není žádný kus oblečení, bez kterého bych přežil turné. Proto s sebou většinou nosím okolo 10-20 kufrů... Můj šatník vypadá jako obchod s oblečením. Vím, že je to trochu extrémní, ale já jsem do toho blázen!
Na každém koncertu kvůli tobě fanoušci šílí. Jak se při tom cítiš?
 • Abych byl upřímný, moc o tom nepřemýšlím. Ale jsou časy, kdy nemůžu uvěřit, že někdo má v pokoji můj plagát. Též jsem si lepil plagáty mých idolů, když jsem byl mladší...
Co je nejotravnější věc na tom, být Billem Kaulitzem?
 • Největší problém pro lida jako jsem já je věřit lidem okolo. Je to pro mě těžké.. Možná proto jsem už tak dlouho nenašel nové přátele a nezamiloval se. Když potkám někoho nového, jsem opravdu ostražitý a skeptický. Je to na nic, ale je to risk, který jde ruku v ruce s tímto životem.
Takže teď nemáš přítelkyni?
 • Ne, stále čekám na tu pravou, o které mluvím už roky. Dobře, že jsem ještě mladý (smích) Ale čas letí a musím se už trochu začít snažit.
Ale kdžy už bys uspěl v navázání nějakého spojení, jaký typ vztahu máš rád?
 • I když to asi zní překvapivě, jsem velmi emocionální a citlivý.. Rád se vcítím do emocí a myšlenek jiných lidí. Takovým způsobem se dá vyhnout hádkám a sporům.
Jsi překvapený, když si lidé myslí, že jsi gay?
 • Vůbec ne. Někteří to považují za klišé: make up a účes = gay. Ale není to tak v každém případě, anebo aspoň ne v mém. Každý vypadá tak jak chce a nemá to nic co dočinění se sexuální orientací.
Jaký typ přítelkyně bys chtěl?
 • Musí být inteligentní, abychom si mohli povídat o všem. Chtěl bych, abychom byli přátelé, partneři, ne jen milenci. A nemám rád drsné ženy, mám rád ženskost, křehkost a zdravý rozum!
Přestěhovali jste se do USA, je to první krok k..?
 • Haha, ano, je to i o tom. Chceme si trochu rozšířit obzory.. Abychom mohli dělat nové album, modernější. Už brzy uvidíte výsledek, slibuji! No i tak, máme to tam rádi, rádi s Tomem chodíme do zábavních parků, hrajeme tenis, a užíváme si zámořskou anonymitu. A využíváme toho, jak se jen dá. Kdo ví, možná tu i zvýším šance na seznámení se s někým...
Cool Fakty
Billovo motto: "Vždy si pamatuj, věř v dnešek, věř v zítřek, věř v sebe. Věř ve všecko, co děláš, vždy," které opakuje na každém koncertu.
Nevím, jestli jste o tom věděli, ale Bill netancuje! "Nerad tancuju, radši sedím v koutě. Někdy to dělám, ale jen po tom, co si trochu vypiju. Myslím si, že tancování je přeci pro děvčata. Vím, je to trochu klišé..."
Bill je vegetarián, stejně tak jako i Tom. Proto mají nejraději pizzu a těstoviny v bezmasé verzi.
Nešťastné události, které se jim přihodili kvůli popularitě. "Někdo se vloupal do našeho domu v Německu, a to mě opravdu vystrašilo." I proto se přestěhovali do LA, bezpečnějšího města pro celebrity.
Bill překonal operaci na jeho hlasivkách, před třemi roky. I přesto se zpěvák rychle vrátil na pódium kvůli svým fanouškům.
Těžký moment pro něj byl rozvod jeho rodičů, a přestěhování se na dědinu. Štěstí, že tito umělci měli možnost vypusťit své pocity do hudby, což Bill udělal v písni "Gegen Meinen Willen", na jejich prvním albu.

Bill, take off your jacket

30. září 2011 v 14:40 | Niké

Co znamená vést Fan Army Tokio Hotel

30. září 2011 v 14:38 | Niké

Jak můžete vidět z masivních přílivů hlasů v kategorii Fan Army FTW, cena zaměřená na tyto top milovníky hudby je jedna z nejpopulárnějších O Music Awards. To je důvod, proč se zaměřujeme na rozhovor s top psy v každé z těchto armád - lidé, kteří nás svým horlivým nasazením ohromují a současně i děsí.
Tokio Hotel Aliens na posledních MTV O Music Awards přesvědčivě porazili své konkurenty, vyhráli Fan Army FTW. Tentokrát jsou zpět a tvrdě bojují za svou oblíbenou německou popovou kapelou. S 30letou Jacqueline z Dominikánské republiky, která je jedním z jejich top generálů, jsme si popovídali o tom, jaké to je vést vítěznou fanouškovskou armádu.
Kdy ses stala fanynkou? Proč?
Fanynkou Tokio Hotel jsem se stala v roce 2008 poté, co jsem je objevila na Youtube. Miluju učení jazyků, takže jsem na YouTube hledala nějakou německou hudbu a našla jejich hudební klip "1000 Meere" a jejich vystoupení s tímto songem na NRJ Music Awards 2008 ve Francii. Další den jsem začala poslouchat všechnu jejich hudbu, sledovat epizody Tokio Hotel TV, jejich hudební klipy, živá vystoupení, rozhovory, atd. Zamilovala jsem se do jejich německé hudby, osobností a samozřejmě Billa Kaulitze; je unikátní, jsem jím fascinována.
Kdy ses rozhodla připojit se a vést fanouškovsko armádu?
V roce 2008 se uskutečnilo několik důležitých Tokio Hotel hlasování (MTV VMA, MTV Latin America Awards, MTV EMA) a já za ně hodně hlasovala. Opravdu jsem chtěla, aby tyhle ceny vyhráli, také jsem je chtěla podpořit víc tím, že jsem šířila slovo o těchto hlasováních. To je důvod, proč jsem se zapojila do různých Tokio Hotel fór po celém světě (USA, Německo, Itálie, Francie, atd.) a to především protože, že jsem chtěla pomoct ve všech hlasováních a neustále připomínat, aby fanoušci hlasovali. Pak jsem v roce 2009 vytvořila účet na Twitteru (@BillKaulitzFans), protože Twitter je nejúčinnější způsob, aby vás lidé slyšeli a také je to velmi užitečný a silný nástroj s cílem šířit slovo (hlasování, novinky a všechny typy aktualizací), je to rychlejší a jednodušší, momentálně je to nejlepší věc.
Jaká je obecná uniforma vaší fanouškovské armády? Nějak oblečení, které všichni nosíte? Koncertní trika, atd.?
Není to jednotné. Někteří fanoušci nosí Tokio Hotel trika, která si můžete koupit v oficiálním Tokio Hotel obchodu.
Kolik hodin týdně posloucháš hudbu?
Jak se to vezme, ale v těchto dnech asi dvě hodiny týdně. Ale to se samozřejmě změní, až bude vydáno nové album Tokio Hotel. :)
Kolik hodin tvrdých a rychlých pravidel pro členy fanouškovské armády?
Nejsou žádná tvrdá a rychlá pravidla.
Jak úzce znáš ostatní členy? Jste všichni přátelé?
Fanoušci Tokio Hotel jsou jako velká rodina.
Jak se se vám minule podařilo vyhrát Fan Army FTW? Nějaká strategie?
Opakování je matka moudrosti. Fanoušci Tokio Hotel jsou veteráni v hlasování :).
Letos jste začali hlasovat poměrně rychle. Jak jste to zařídili?
Nezačali jsme hlasovat předtím, než jste to oznámili na stránce, ale začali jsme hlasovat, jakmile jsme uviděli @MTVOMA tweet o nominacích. V příspěvku byl odkaz na hlasování. :)
Jaký je váš plán tentokrát?
Nikdy neodhalujte vaše strategie. ;)Až do dna 8

29. září 2011 v 16:20 | Niké


Fren
Strávím ještě pár minut nad tím a pak to vzdám.
nejradši bych šla za Tomem,ale nebude to blbý?? Já nevím.Moment mám jeho číslo,zkusím mu zavolat.

Bill
"Být tebou Tome,začnu se sebou něco dělat.A vůbec,ví ta tvoje nová slečna o tom?? Ví že jedeš v drogách?"
"Za prvé my spolu nic nemáme a za druhé,dávej si pozor už na to co říkáš.."
"Hlavně že ty mě tady poučuješ.."

Osud není od slova náhoda 24

29. září 2011 v 16:19 | Niké

Autor´s: Niké & Christiana


Bill
"Nemá..to zjistíš i později.."
"Dobře..už si to nějak zařídím.."
"Fajn..já si pro tebe přijedu a pojedeme spolu..užijeme si projížďku..a budeme se zastavovat na různých místech...budeme prostě spolu"
Niké
,,No ty to máš teda dobře vymyšlené.."
,,Chci prostě využít každou chvilku, kdy budeme moct být spolu."
,,Ale zní to dokonale. Já se těch prázdnin teď už ale vážně nedočkám!"

Wallpaper (by Rain of tears)

29. září 2011 v 16:08 | Niké

Chůva k pohledání 48

29. září 2011 v 16:00 | Christiana

Lily
Jane hned odvezli do nemocnice.
Tom mi psal, že už tam jede taky.
Zůstala jsem doma s Tobim.
Myslím, že by nebylo moc dobré ho tahat do nemocnice, a aby takhle Jane viděl..

Jasmin Tabatabai vzpomenula Tokio Hotel

29. září 2011 v 15:51 | Niké
Jasmin Tabatabai je zpevačka, textařka a herečka s německo-iránskými kořeny. Byla členkou a textařkou kapely "Even Cowgirls get the Blues", zahrála si ve filmu "Bandits", ke kterému nazpívala i soundtrack. V roku 2002 vydala své první sólo album "Only Love". Je provdaná za amerického zpěváka Tica Zamoru.

Jaký druh hudby posloucháš, když jsi doma?
Od Motown, přes Atari Teenage Riot až po Tokio Hotel, protože je poslouchá neustále moje dcera. Poslouchám všecko, mnoho různých věcí.