Der Schmetterling! 10

30. srpna 2011 v 12:44 | Niké |  Der Schmetterling
Autor: Beatrix.B
U Toma.

Z nudy se zvednu z postele a jdu do Billova pokoje. Ze slušnosti zaklepu, ale ani nečekám na slůvko "Dále" a prostě na férovku vejdu dovnitř. Hned zahlídnu obrovskej kufr na Billově posteli už zapnutej a dost napěchovanej. Se musel zase vstekat když mu nešel zapnout. Škoda že jsem u toho nebyl.

"Zdar Bille kam se chystáš?" zeptám se když vyleze z koupelny upravenej jak ze škatulky.

"Do Německa na tu zkoušku kostýmu." řekne jen tak, sedne si do křesla a začne si lakovat nehty.


"Nemáš jed až zítra?" zeptám se protože mi ještě včera říkal že jede až v úterý což je zítra.

"No to možná říkal, ale změna plánu." řekne jen tak a já si s nechápavým pohledem sednu do druhýho křesla, který je naproti Billovi.

"A co tak náhlá změna?" začnu vyzvídat, protože vím že by mi to Bill jen tak od sebe neřekl. Tady něco smrdí a rozhodně to nebude ten Billův blbej lak na nehty.

"Ále tak jsem si říkal že bych si mohl odpočinout a tady to jaksi nejde." řekne v klidu a dál si pečlivě lakuje nehty. Pomalu, ale jistě začínám být nervní. Začínám totiž tušit proč jede dřív.

"Pravda no ono si odpočineš víc v Německu kde tě úplně každej pozná. To bude ráj na zemi viď." řeknu ironicky až mě zarazí kolik ironie dokážu dát do hlasu.

"No to víš Tome. Ráj to bude." řekne a usměje se.

"A kde budeš bydlet?" prohodím jen tak, ale tohle je klíč ke všem odpovědím.

"U kamarádky." řekne potichu a zavře lak. Jasně je mi to úplně jasný.

"No jó u kamarádky. Kamarádky která se jen tak čistě náhodou jmenuje Elizabeth Klein. Je mi to úplně jasný." řeknu nasraně a začnu poklepávat pravou nohou což značí že jsem nervózní nebo nasranej. Můžete hádat co to asi bude.

"Nevím o co ti jde Tome." řekne a podívá se na mě a pak na mojí klepací nohu. "Jsme jen kamrádi nic víc nic míň. Volal jsem jí aby mi zdělila podrobnosti v kolik mám kde bejt a když řekla že aby se všechno stihlo musíme začít co nejdřív uvědomil jsem si že zítra ráno žádnej let do Berlína neletí a i kdyby než tam doletím to máš taky nějakou tu hodinu a tak jsme se dohodli že přiletím dneska a ona sama se mi nabídla že můžu bydlet u ní že je tam sama tak abych nemusel platit hotel. Nic víc v tom Tome nehledej nemáš důvod a proto nechápu proč jsi nasranej." řekne a nadzvedne jedno obočí. Já omažitě přestanu klepat nohou a frajersky s kameným obličejem se na něj podívám.

"Jasně abys nemusel platit hotel. On zpěvák celosvětově známý skupiny nemá na to aby si zaplatil hotel na pár nocí, ale vlastně na co když u Elizabeth bude mít o mnoho lepší hotel se snídaní až do postele a to se nezmiňuju o službách který ti ona poskytne a ani v tom nejluxusnějším hotelu by se ti takovýchle služeb nedostalo."

"Tak pojeď se mnou." řekne po chvilce Bill a já na něj vyvalím oči a začnu si klepat na čelo.

"Jsi asi upadl viď. Nebo jsi se moc přefetoval tím smradem z toho laku na nehty. Jasně pojedu s tebou a budu tam celou dobu jak pátý kolo u vozu a poslouchat jak si užíváš s Elí a jak oba záříte jako sluníčko. No jo hotovej sen tohle to. Akorát trochu problém pro mě je to spíš noční můra." řeknu a zase si poklepu na čelo.

"Pokud mě paměť neklame tak ty jsi byl ten kdo si s Elizabeth užíval a nebral ohled že jí tvoje chování vůči ní ničí." řekne Bill a přidá pár decibelů do svého hlasu.

"Tak to brr bratříčku. Kdyby nechtěla si se mnou užívat tak by na to nikdy nekývla to jsi sám jednou říkal tak mi teď nevičítej něco co nemáš." řeknu a taktéž přidám víc decibel do mého hlasu a ještě k tomu se nasraně zvednu z křesla.

"Máš pravdu já ti nic vičítat nemám a ani nebudu. Měl by jsi si to totiž vyčítat ty a jenom ty. Protože nejen že jsi ublížil Elí ale taky sobě. Dyť se na sebe podívej Tome. Jsi jako hromádka neštěstí. Už si to konečně přiznej. Přiznej si to že jí miluješ a přestaň se trápit. Pojeď se mnou a vyřeš to." řekne Bill a taky si vstoupne.

"Nemám co řešit! Nejsem žádná hromádka neštěstí a už vůbec se netrápím. Je mi fajn, skvěle a už vůbec mě nebaví ti furt opakovat že jí nemiluju. Nikdy jsem žádnou nemiloval tak nevím proč bych v tom měl začínat." řeknu nasraně a jdu pomalu ke dveřím od jeho pokoje.

"No jasně a proto jsi nedokázal nic mít s Lenou a ani žádnou jinou? Příležitostí jsi měl hodně, ale žádnou jsi nevyužil. Ty slavný děvkař a lamač dívčích srdcí jsi nevyužil žádné situace tak už si to pro boha konečně přiznej." řekne Bill a ještě štěstí že k němu stojím zády. Vidět ten jeho obličej se zvednutým obočím by mě totiž ještě víc nasral. U dveří se zastavím a otočím se na něj. Stojí uprostřed pokoje a jeho obličej vypadá utrápeně, ale zároveň i naštvaně. Mě je to ale jedno prostě nemá pravdu!

"Přeju ti krásný let a ten nejkrásnější pobyt u Elí. Neboj určitě se ti to bude líbit. Ona je totiž skvělá po všech stránkách." řeknu a podívám se na vyjevenej obličej Billa.

"Tome nech toho prosím." řekne Bill, ale já na to už nic neřeknu a odejdu z pokoje. Když může Elí tak můžu i já. Nasraně jdu chodbou až na její konec kde zaklepu na dveře Lenina pokoje. Po chvilce mi otevře dveře a mě se naskytne dokonalý pohled na její krásné tělo které je zabalené jen v krátkém ručníku.

"Tome co tady.." ani to nedořekne a já se na ní vrhnu a začnu jí hrubě líbat. Chvíli je v šoku ale po chvilce začne spolupracovat. Strhnu z ní ručník a chvíli se zarazím nad jejím poprsím. Najednou se mi totiž nezdá až tak velký jako má vždycky když je oblečená, ale co i tak tam má pořádnou výbavu. Sundá mi tričko a odhodí ho někam do neznáma. Vrhnu se na její krk a ona mi mezitím sundá kalhoty i s boxerkama. Neujdemi jak se kouká na mou chloubu. Sakra to nikdy neviděla to co má chlap v kalhotech? Určitě viděla, ale né takovou super výbavu jako mám já. Zvednu její obličej za bradu nahoru a začnu jí zase líbat. Ona nás hned strhne oba na postel. Na chvilku jsem se od ní odtrhnul a nahmatal na zemi kalhoty ze kterých vytáhnu kondom. Bez jakých koliv řečí jsem si ho nandal a vniknul do ní. Když jsem nás oba dovedl k orgazmu vystoupil jsem z ní a lehnul si vedle ní na postel. Ona se ke mě hned přitulila a hlavu si položila na mou hruď.

"Byl jsi nejskvělejší." řekla a dala mi pusu na hrudník. Já se jen pousmál a dal jí malinkou pusu do vlasů.

Stalo se to v co jsem doufal a to že Lena usnula. Opatrně jsem jí ze sebe sundal a přikryl jí dekou. Oblíknu jsem se a už s mnohem lepší náladou jsem vyšel z jejího pokoje, ale co se nestalo.

Jakmile jsem zavřel za sebou dveře můj pohled se zastavil na stojícím Billovi uprostřed chodby. Za sebou měl obrovský kufr který mu předtím ležel na posteli a podle jeho výrazu v tváři jsem poznal že ví co jsem u Leny dělal.

"Jsi vážně idiot Tome." řekl Bill a než jsem mu stačil odpovědět vylezl z Davidova pokoje Saki. Poznal že je tu navíc a tak se chopil Billova kufru a se slovy. "Počkám na tebe dole." odešel za roh k výtahu.

"No co aspoň teď na vlastní oči vidíš že mi nedělá problém se vyspat s kterou koliv jinou." řeknu a usměju se na něj. Bill na mě furt nevěřícně koukal a kousek ke mě popošel.

"Víš když jsi odešel z mého pokoje tak jsem přemýšlel o tom že pro tvůj klid bude lepší když se vážně ubytuju v hotelu, ale teď jsem ten názor rychle změnil. Budu bydlet u Elí ať ti to vadí nebo ne a když mi přinese snídani do postele budu jenom rád. Víš že si potrpím na romantiku." řekne a jeho výraz se změní na takový co ani neznám a to jsem jeho dvojče. "Myslel jsem že jsi se změnil." řekl Bill když okolo mě porcházel a já musel sklonit pohled. V tuhle chvíli mi to všechno docházelo a já se mu nemohl podívat do očí. Až teď mi došlo jakej jsem kretén. Jenomže teď už je pozdě. Celou dobu jsem mu tam vyčítal že u ní bude spát a co udělám já? Já se jdu hned vyspat s první holkou která se naskytne.

Konec desátého dílu. Bína. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.