Milujeme Tokio Hotel!

21. července 2011 v 11:48 | Niké
Asi všichni znají ty nejrůznější pomluvy ohledně Tokio Hotel. Věty jako:
,,Kde jsou ty doby, kdy začínali.." nebo ,,Ať se Bill oholí!" a nebo ještě lépe ,,Tokio Hotel prostě upadají.." Z těchto vět už se pomalu stává klišé.
Podívejte se sami na sebe do zrcadla. Za těch 6 let jste se taky celkem změnili. Máte jinou image, jiný účes, jiné představy o životě a jiné uvažování. A i přesto si nedokážete připustit, že stejně tak se mění i kluci z Tokio Hotel.
Už to prostě nejsou chlapci v pubertálním věku, kdy jim nejvíce záleželo na tom, aby se postavili autoritám a nenechali se nikým ovlivňovat.
Ačkoliv si to většina z vás nechce přiznat, z chlapců se stali muži. Jak myšlenkově a co je pro vás možná ještě horší, tak i vzhledově.


Dávám sem pár komentářů, které nás s Christie dohnaly napsat tohle.

"Bill tady vypadá nějak "tlustě""

"Billovi by asi nebylo příjemné vědět, že tady není jedničkou ...naštěstí jeho sebevědomí takové myšlenky asi ani náhodou nepřipouští."

"Tom se mi prostě takhle nelíbí a Bill, já nevím co říct, asi pořád žiju v létech 2006 až 2007... no jo no..."

"Tom je moc zarostlý a Bill,...no jo no. A vážně má nějaké ztlušťující hadry. Bill už ostatní v kapele nezastiňuje svou krásou jako dřív, teď už jen šokuje."

"Bill chce dát asi konečně prostor i ostatním ... zastiňoval krásou už dost dlouho. Správný kámoš!"

"Bill... no to, co má na sobě, je fakt nějak divný"

"Doufám, že se z toho nestane realita, jestli se to bude ubírat dál tímto směrem ..."
Prvně jsem se nad tím jenom pousmála, ale pak jsem si uvědomila, že to byl jen ironický úsměv. Potěšující tedy bylo, že o Géčkách se psalo v této ,,diskuzi" celkem pozitivně. Mluvily jsme o tom s Christie celkem dlouho a vypadly z nás různé názory. Shrnutí toho všeho, k čemu jsme dospěly:

Christiana: ..ten kdo to píše je totální zabedněnec...sakra vždyť z Billa je konečně chlap...tak co..bylo jasné že nebude donekonečna takový jako před dvěma roky..právě že ten "prostě Bill " se mi líbí nejvíce … a víš co je nejlepší?? tady jde vidět jak ty fanynky mají Billa "k smrti rády" ....Bill sám říká,že by chtěl aby ho holka brala jako obyčejného Billa ne z toho TH ..a tady jde vidět..že polovina se odvrátila..
Niké: mně se stejně nejvíc líbí bez make-upu a toho všeho...
Christiana: to je prostě Bill Kaulitz....ten Bill z TH to je ten, co má prachy a je slavný víš jak...ale Ten BILL KAULITZ jako obyčejný kluk..má talentu na rozdávání...a toho kluka bych chtěla poznat ne toho slavného interpreta....ale toho kluka,který má chyby jako každý člověk...který má stále své sny a představy o normálním životě jako každý člověk...
Niké: tady aspoň vidíš, komu na něm jak záleží....to je furt něco...nelíbí se jim na něm už nic..kritizují, co se dá...prvně to bylo moc velké tetování, potom pořád narážky na piercing, teď ty vousy...aj kdyby chodil jak dědeček Mrazíček, tož co...oni si neuvědomují jednu věc a to je to, že ono se to tak nejde brat podle toho, co teď zrovna je IN a co ne, ale tímhle si on sám utváří svoji vlastní osobnost...prostě jak se cítí nejlíp, tak bude vypadat...to je prostě ON. kdyby mu měl furt něco přikazovat, jak se má oblíct, co si nechat vytetovat a jaký si má udělat nový účes, tak by to byla jenom chodící reklama pro návrháře...
Christiana: ...kdyby bylo vše děláno na něm jak fansky písknou...to by nedopadlo dobře...stejně si myslím..že polovina fansek zbožnuje toho slavnýho prachatýho Billa nebo Toma..a pomalu neznají ani jejich texty....myslíš že ti odzpívají aspon kousek textu nebo řeknou o čem je třeba text Vergessen Kinder....??Ty by neměly ani páru která bije...většina na koncert jde jen proto,jak si strašně myslí že si jich Billíšek milášek všimne a vezme si je domů a tam budou žít štastně jako dokonalý pár...fuj je mi z toho zle...já TH zbožnuji kvůli hudbě,textům..miluji TH jako celek a ne jako Twins...Twins nejsou TH v žádném případě..nebýt géček tak jsou v prdeli Bill s Tomem....
Niké: to mě nejvíc vytočí, když jdeš na nějaký stránky o th, ale o géčka ani nezakopneš..beru, že o nich je slyšet o hodně míň a že nejsou tak výrazní jako twins, ale přece...Gusťa má vždycky ty nejlepší nápady a já bych ho jako kámoše brala levou zadní...no a georg to samé...ti dva mají tolik hlášek, že se z nich někdy skoro válím po zemi...prostě je musíme brát jako celek, pokud se bavíme o kapele...

Christiana: ...nesnáším ty uječený fansky,které mají ty přesládlý řeči"Tomeee chci těě" nebo "Billíšku .." Je mi z toho na zvracení..Já mám všechny moc ráda..twins jsou pro mě jakoby mužský ideál..nebo takhle kdyby se spojili všichni 4 kluci v jednoho muže..tak to je chlap k nezaplacení … ty vole...já bych jim dala čistku...a když Bill dělá soutěže..nebo jako že organizuje a ceny jsou třeba meet and gret tak to už jim je Bill dobrý co?

Niké: to, že furt podporují nějaký organizace na ochranu zvířat a tak, tak to už je asi tak trochu nezajímá..

Takže,takhle probíhala naše diskuze ohledně TH a všechno co jsme psaly,bylo ze srdce.
Ten kdo to nebude akceptovat jeho smůla,jeho problém…
My počítáme s tím,že budeme teď za ty nejhorší.
Nedokážeme pochopit tyto fanynky..než tyhle uječený a povrchní "fanynky" to radši nemít žádné a to je stejné jako tohle
"Raději být nenáviděn,za to co jsem než být milován za to co nejsem"

Niké a Christiana


Klidně tento článek zveřejňujte dál, čím víc lidí si to přečte, tím lěpe. Děkujeme za komentáře ;))
 


Komentáře

1 Crazy.DE.Bill Crazy.DE.Bill | Web | 21. července 2011 v 12:23 | Reagovat

Já s vámi jen souhlasím holky.. ty nány co tohle dokážou říct si nevidí do huby.. jsou to mega fanynky Tokio Hotel ale když se změní, málem je přestanou poslouchat.. copak TH jsou o vzhledu? Myslela jsem,že je to HUDEBNÍ kapela, ale štve mě, že dost fanynek je bere hlavně kvůli vzhledu a když se jich zeptáte o čem je třeba Ich brech aus, nebudou to vědět.. některý bych fakt povraždila, protože jen kvůli nim se člověk dokáže občas stydět za to, že je fanoušek TH, když má taovou reprezentaci.. já jsem ráda, že se kluci mění.. Billovi jen prospělo, že už není kost a kůže a klukům vousy neuvěřitelně sluší..
Prostě ajednoduše: KAŽDÁ SPRÁVNÁ FANYNKA TH NEBUDE ŘEŠIT, ŽE SE BILL NEOHOLIL NEBO GUSTAV PŘIBRAL.. Jo pro sebe si každej může říct že jim to nesluší, nebo tohle se mi na nich nelíbí.. ale ne je pomlouvat na každým rohu a tvrdit, že jsou fanynky.. je mi z toho na blití..

2 kawaii ~ ^^ kawaii ~ ^^ | E-mail | Web | 21. července 2011 v 12:34 | Reagovat

To je pravda naprosto s vámi souhlasím...sice se mi třeba ty vousy na Billovi taky nelíbily ale nepotřebovala jsem to hned psát na každý blog, jak je to otřesné atd. Náhodou už jsem si na to zvykla :)...Je přece jasné, že TH pořád nebudou ti samí jako před pár lety, hold si to některé dívky neuvědomují..Nejdůležitější není přece vzhled, ale hudba která dodává jejich fanouškům sílu a nádherné zážitky a pocity... :) Opravdu některé 'inteligentní' dívky nechápu...

3 Bubbly Bubbly | E-mail | Web | 21. července 2011 v 13:22 | Reagovat

Tak jsem zabrousila na váš blog a ještě jednou musím konstatovat, že to všechno, co píšete o "údajných fanynkách" Tokio Hotel, je pravda... Je to vlastně docela smutné a upřímně řečeno, nelituju kluků, protože o nic tohle všechno nehezké ty holky řeknou.. Já lituju ty holky, protože samy si nevidí ani na špičku nosu a neumí přijmou to, co je nové...Ani on y nebudou navždycky malé holčičky, které věří na draky a princezny a zámky... A kluci z Tokio Hotel taky nebudou navždycky ti náctiletí, kteří se budou držet při zemi. A jeslti to prostě někdo nepochopí... tak prosím, ale ať se nejdřív podívá do svého talíře a zamyslí se sám na sebou...

4 Wen :)   - Tom's bitch Wen :) - Tom's bitch | Web | 21. července 2011 v 14:05 | Reagovat

Které krávy to psaly :D myslím komenty ? já nevím jak vám ale ty holky už fakt nemaj mozek :( a to říkám já 13 letá holka možná ještě nevím co je pořadně třeba ale jedno vím. Ty kravý se nedívaj do zrdcadla a nedívají se do minulosti jaké vypadaly  a jaké jsou dnes. Bill to řeší jinak on si svou image obnovuje novima kouskama. Tom♥ Ten je krásnější než předtím musím řict a co ty trpk\y  blonďate si ymslí jako že ho zbalí ? to vůbec oni totiž řeší jak vypadá ! Ježíš co je tak těžkého pochopit že každý je jiný a tím to hasne. Když nemusíš Th tak se do toho nepleť. TH jsou jaci jsou a zato faninky jsou rady. twl.... to ej asi nejruzumější co jsme nekdy řekla.

5 _____ _____ | Web | 21. července 2011 v 18:08 | Reagovat

Naprosto souhlasím... Je to dobře, ale hlavně pravdivě napsané.. Každý má svůj styl... A myslím, že ho může mít Bill jakýkoliv a nám to může být jedno... Přesně - bude chodit tak oblíkaný, jak se cítí.. Jsem ráda, že se z něj stává konečně chlap..! :) Už to neni ten malinkej Billíšek.. :D Každý stárne.. A postupem času se mu mění myšlenky i sny.. A tohle samý se děje s klukama.. a Když se jim ty vousy líbí, tak ať to klidně nosí :) Vůbec to neuškodí, protože vypadají děsně sexy :) konečně Bill už nevypadá jako holka - což trochu vypadal... to si říkejte, co chcete, ale kdyby jste se na něj podívali z jiné stránky, viděli by jste holku.. ale to je vedlejší :D
Jsem ráda, že se takhle rozhodli... Každý má svůj život, tak ať si ho řídí přesně tak, jak chce .. A já Billovu přeju jen to nejlepší! :) A za nejhorší nebudete, právě naopak :) jsem ráda, že je tu konečně někdo rozumný, kdo si vytvoří svůj vlastní názor a neopakuje se. Tohle tu ještě nebylo, takže jsem ráda, že jste to napsali. Máte dobrý názor, stejný jako většina z nás - myslím z té zbylé půlky, která se neobrátila... Nechápu ty lidi, kteří si hrajou na ty největší fans pod sluncem, přitom - jak říká Crazy.DE.Bill, neví, o čem mají písničky. Takže tak :D :)
Váš názor se mi líbí, protože je pravdivý! :) A to ať si říká kdo co chce..;)

6 Lłss Lłss | 21. července 2011 v 18:18 | Reagovat

Taky musím se všemi jedině souhlasit,tenhle článek mi mluví přímo z duše (samozřejmě až na ty "Fanynky").Opravdu nikdy nepochopím,jak může být někdo tak zabedněný,jako ty holky co to psaly..nevím jestli brečet nebo se smát.Je teda fakt,že já osobně jejich změnu až tak nepociťuju (TH poslouchám jen ani ne 2 roky),ale každý se mění,bože přece by Bill v padesáti nevypadal jako když mu bylo šestnáct..Přesně tak TH jsou muzikanti,takže opravdu neřeším jejich vzhled (Ale musím říct,že jsou vždy všichni k sežrání).Ale co mě nejvíc mrzí,je to,že se často zapomíná na Géčka,některé ty fanynky si asi neuvědomujou že nybýt právě jich,tak nemají nejen TH,ale Billa s Tomem.No a právě naopak u mě jste určitě za ty nejlepší =).

7 Rendysek Rendysek | 21. července 2011 v 19:15 | Reagovat

taky s vámy souhlasím .... TH jsou všichni 4 a ne jen twins.... mám je ráda všechny 4 .. jžš já bych brala Billa, Toma, Gustava a Georga v jednom těle to by byl dokonalej chlap :P :P

8 Rendysek Rendysek | 21. července 2011 v 19:16 | Reagovat

Muliji Tokio Hotel ze vším všudy :-* :P

9 Lilly Lilly | 22. července 2011 v 22:36 | Reagovat

Tak tak....úžasně vystižené...ať mají na sobě co chtějí, je mi to úplně jedno...bylo přece naprosto jasné že z těch malých kluků vyrostou muži a že třeba změní některé své názory a vnímání světa...no a co? Jsou to pořád ti naprosto úžasní Tokio Hotel které tak milujeme a kteří vyrostli z malých kluků do megastars...nejvíc mě dostalo když jsem na jednom blogu narazila na komentář který zněl nějak takto: "já teda absolutně nechápu proč se dvojčata neoblíkaj stejně a tak a že se furt chtěj odlišovat určitě k sobě nemají žádnej vztah a to že furt říkají že by bez sebe nepřežili dělají určitě pro prachy" tohle je přece taková blbost!!! ano jsou dvojčata ale to neznamená že nemají jiný vkus, jiný styl atd. lidi prosímvás proberte se...z těchto fanynek je mi opravdu na nic...jistě, Bill se mi moc líbil s dlouhými vlasy ale já neposlouchám TH kvůli vzhledu! I kdyby vypadali naprosto příšerně budu je poslouchat a obdivovat dál kvůli jejich hudbě..."fanynky" zamyslete se TH jsou přece dál ti krásní kluci co dělají tu nejúžasnější hudbu a mají i svůj soukromý život...a nějaké vlasy, hadry a styl mi můžou být naprosto ukradené...ať žijí Tokio Hotel!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.